Oferta
 

Opryskiwacze KRUKOWIAK

Opryskiwacze polskiej marki KRUKOWIAK to nowoczesne urządzenia, które cechuje wysoka jakość i niezawodność. Cechy te pozwoliły producentowi opryskiwaczy pozwoliły wypracować pozycję lidera na krajowym rynku.

Opryskiwacze zawieszane

...z serii OPTIMAL i HEROS przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w małych i średnich gospodarstwach rodzinnych. Są one szczególnie przydatne do przeprowadzania zabiegów w trudnych warunkach terenowych i na mniejszych areałach gdzie użycie opryskiwaczy przyczepianych nie jest możliwe lub jest ekonomicznie nieuzasadnione.

Opryskiwacze przyczepiane

Opryskiwacze przyczepiane z serii APOLLO przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w średnich i dużych gospodarstwach rodzinnych. Są one propozycją dla rolników, dla których dużą rolę odgrywa umiarkowana cena zakupu połączona z wysoką jakością opryskiwacza.

Opryskiwacze przyczepiane z serii GOLIAT są przeznaczone do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w dużych i bardzo dużych gospodarstwach. Są to obecnie największe i najnowocześniejsze opryskiwacze produkowane w kraju o bogatym wyposażeniu standardowym.

Opryskiwacze sadownicze

EKOSAD - TUNEL to efekt współpracy nauki i praktyki. Pionierskie w skali światowej prace badawcze nad techniką tunelową prowadzone w Instytucie Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach w połączeniu z dużym doświadczeniem w konstruowaniu i produkcji opryskiwaczy przyniosły w końcowym efekcie relatywnie tani i łatwy w użyciu opryskiwacz tunelowy o nie znanych dotąd cechach użytkowych.

Opryskiwacz z kierowanym strumieniem powietrza serii OCTOPUS to nowa propozycja skierowana głównie do producentów owoców jagodowych i warzyw. Dzięki unikalnej konstrukcji opryskiwacz charakteryzuje się jednocześnie prostą budową i szerokimi możliwościami szybkiego dostosowania kierunku strumienia powietrza do chronionej rośliny.

Opryskiwacze sadownicze serii TAJFUN przeznaczone są do przeprowadzania zabiegów ochronnych na typowych plantacjach sadowniczych. Największą zaletą opryskiwaczy jest ich niezawodność i nowoczesność przy stosunkowo niskiej cenie.

Opryskiwacze samojezdne

Opryskiwacze z serii HERKULES przeznaczone są do gospodarstw wielkoobszarowych stosujacych intensywną ochronę roślin. Natomiast opryskiwacz samojezdny tunelowy przeznaczony jest do dużych gospodarsw specjalizujących się w uprawie porzeczki.

Opryskiwacze taczkowe

KFMR "KRUKOWIAK" oferuje szeroką gamę opryskiwaczy sadowniczych przeznaczonych do pielęgnacji sadów i upraw szklarniowych oraz ogrodowych. W ofercie tej są opryskiwacze taczkowe o czterech pojemnościach zbiornika: 400, 100, 70 i 50 l. Opryskiwacze te dostępne są w wersjach z napędem silnikiem spalinowym jak i jednofazowym silnikiem elektrycznym.

Zapraszamy również na: Strona producenta »

« powrót

 
Kontakt w sprawie maszyn
 
 

telefon: +48 62 761-84-45

e-mail: ubysz@onet.pl

 | formularz kontaktowy »

 
 
 
 
  wykonanie: ZOOM - ipolska.info © Tadex - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne